Kalendarium szkoły

Kalendarium imprez i uroczystości szkolnych w roku szkolnym 2019/2020

Uroczystość Termin Odpowiedzialny
Rozpoczęcie roku szkolnego 02.09.2019 B. Dembińska, J. Borek
Prezentacja szkoły podczas dożynek gminnych oraz dekoracja sceny 09.09.2019 B. Kożuchowska, K. Szablewska, M. Łuczak,  M. Biegajska, E.Komorowska , A. Dukowska, M. Michalski, A. Wnykowski, A. Murawska, K. Janiaczyk, J. Dudkiewicz
Sprzątanie świata 23.09.2019 B.Dembińska,  L.Góralska, W. Urbańska
Akcja charytatywna "Kasztanobranie" 10.2019 L. Malinowska
Akcja gminna "Kamizelka dla Pierwszaka" 09.10.2019 B. Górzkowska, E. Komorowska, A. Dukowska
Akcja "Bezpieczny przejazd - zatrzymaj się i żyj"                11.2019 B. Górzkowska, E. Komorowska, A. Dukowska
Dzień Edukacji Narodowej 11.10.2019 L. Góralska, J. Dudkiewicz, K. Kwapień, SU
Ślubowanie uczniów klasy pierwszej 22-24.10.2019 B. Górzkowska, E. Komorowska, A. Dukowska
Święto Niepodległości 08.11.2019 I. Gleska, A. Wiśniewski
Gminne spotkanie z Kombatantami 08.11.2019 I. Gleska, A. Wiśniewski
Dzień Wolontariusza 05.12.2019 N. Stasik
Gminne Mikołajki dla najmłodszych 06.12.2019 M. Grzda, M. Biegajska, J. Dudkiewicz, K. Kwapień
Świąteczna akcja charytatywna  20.12.2019   B.Zadrożna, B. Kożuchowska
Jasełka szkolne 20.12.2019 A.Jędrzejewska, A.Wnykowski
Festyn W O Ś P 12.01.2020 wszyscy nauczyciele
Bal karnawałowy dla kl. 0-III 20.02.2020 wychowawcy klas  0 - III
Bezpieczne ferie 24.01.2020 J. Jabczyńska, A. Kowalska, M. Michalski
Szkolne Walentynki 14.02.2020

A. Mikołajczak, K. Szablewska, J. Borek,M. Mińkowska

Powitanie wiosny "Mam talent" 20.03.2020 K.Gleska-Janiaczyk,  W.Basiewicz, J. Borek
Giełda szkół ponadpodstawowych 31.03.2020 J.Araszewska, B. Dembińska
Pomoc dla zwierząt w schronisku 10.2019,03.2020 E. Adamska, J. Jabczyńska
 Rekolekcje Wielkopostne   04.2020 A. Jędrzejewska, A. Wnykowski 
Dzeń Ziemi 22.04.2020 A. Dukowska,  J. Sudrawska
Święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja                                    30.04.2020 E. Adamska
Spektakt teatralny o życiu Jana Pawła II 18.05.2020 I. Gleska

Realizacja projektu związanego z rokiem Jana Pawła II: Konkurs plastyczny dot. pielgrzymek JP II, konkurs wiedzy o życiu i  pontyfikacie JP II

05.2020 zspół humanistyczny
Gminny Ekologiczny Dzień Dziecka 06.06.2020 wychowawcy klas 0 - III
Dzień Sportu 25.06.2020 J.Jabczyńska A.Kowalska M.Michalski
Dzień bez przemocy 24.06.2020 J.Araszewska,  A. Murawska
Zakończenie roku szkolnego 26.06.2020 B. Kożuchowska, L. Malinowska, B. Dembińska, J. Borek

 Oprawa plastyczna i muzyczna w/w uroczystości - D. Hłosta, M. Łuczak, K. Kwapień

 Realizacja programów i projektów

Program Koordynator
"Chroń się przed kleszczami wszystkimi sposobami" (kl. I) A. Dukowska, A. Murawska
"Profilaktyka chorób pasożytniczych" (kl. I - III) M. Łuczak
"Trzymaj formę" (kl. Vabc) J. Jabczyńska, A. Kowalska
"Znajdź właściwe rozwiązanie" (kl. VI) L. Góralska, E. Adamska
"Bieg po zdrowie" (kl. IVa) A. Wnykowski
"Dopalacze - trzecia strona zjawiska" (kl. VII- VIII) B. Dem bińska,J. Araszewska
"Cała Polska czyta dzieciom" (kl. Ia) B. Górzkowska
"Rowerem po zdrowie" B.Zadrożna
"Umiem pływać" (kl. III) M. Łuczak
"Eu- geniusz w naukowym labiryncie" J. Sudrawska
"Program dla szkół" (kl. I - V) L. Malinowska
"Mały miś w świecie literatury" (oddz. "0" ab) M. Biegajska, M. Grzęda
"Czyste powietrze wokół nas" (oddz. "0" ab) M. Biegajska, M. Grzęda

 

 Organizacja konkursów szkolnych

Konkurs Odpowiedzialny
 Gminny Konkurs Języka Angielskiego "Play and learn English" (przechodni) K.Szablewska
 Gminny Konkurs Językowy A. Sobolak- Mikołąjczak, K. Szablewska, J. Borek, M. Mińkowska
Gminny Konkurs Plastyczny "Uśmiech dziecka"  A. Dukowska
Międzygminny Konkurs "Znam las i jego mieszkańców" dla uczniów klas III M.Grzęda
Gminny Konkurs Interpretacji Poezji Dziecięcej K. Waszak, I. Gleska
Gminny konkurs o ruchu drogowym B.Zadrożna
Gminny Konkurs Wiedzy o życiu i pontyfikacie JP II E. Wojdyga-Sadłowska, A. Wnykowski
Szkolny Konkurs Wokalny  "Wiosenna Łąka" E.Komorowska

Szkolny Konkurs Plastyczny "Wolontariat oczami dziecka" 0-III, "I Ty możesz zostać wolontariuszem" IV - VIII

N. Stasik
Szkolny Konkurs Recytatorski  dla kl. 0 - III  N. Stasik
Szkolny Konkurs Recytatorski  dla kl. 0 - III B. Kożuchowska, L. Malinowska
Szkolny Konkurs Językowy "Master of English" K. Szablewska
Szkolny Konkurs "Najsłynniejszy niemiecki artysta" J. Borek
Szkolny Konkurs Recytacji i Interpretacji Polskiej Poezji Patriotycznej (Interpretacji Poezji Dziecięcej) K. Waszak
Szkolny Konkurs Wiedzy Regionalnej "Mój region w Polsce i Europie" E.Adamska
Szkolny Konkurs na Najlepszego Sportowca J.Jabczyńska
Szkolny Konkurs Wiedzy o Sporcie A. Kowalska, M. Michalski
Szkolny konkurs "Co potrafią dzieci zrobić ze śmieci?" B.Zadrożna, A. Murawska
Szkolny Konkurs Ortograficzny "O pióro Dyrektora Szkoły" E.Wojdyga-Sadłowska 
Szkolny Konkurs Gramatyczny  A. Wiśniewski
Ogólnopolskie i szkolne konkursy czytelnicze  K. Gleska-Janiaczyk
Szkolny konkurs na najładniej udekorowaną klasową choinkę (kartkę, ozdobę) B. Zadrożna, SU, M. Biegajska

 

Udział w  konkursach  zewnętrznych

Konkurs Odpowiedzialny
Olimpiada Matematyczna dla Juniorów A. Tadajewska
 Liga zadaniowa Ł. Komorowski
Kangur, Kangurek matematyczny Ł. Komorowski, P. Wojtanowski, A. Tadajewska, W. Basiewicz
Konkurs Matematyczny "Łowcy talentów" Ł. Komorowski, P. Wojtanowski, A. Tadajewska
Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego K. Waszak
Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs z Matematyki P. Wojtanowski
Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs z Biologii L. Góralska
Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs z Geografii B. Dembińska
Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs z Języka Angielskiego K. Szablewska
Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs z Historii E. Adamska
Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs z Chemii J. Sudrawska
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej B. Zadrożna
Ogólnopolski Konkurs o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego B. Zadrożna
Turnieje szachowe  P. Wojtanowski
Ogólnopolski Konkurs "Ratujemy życie" L. Góralska
Wojewódzki Konkurs "Znasz swój organizm na szóstkę" L. Góralska
Ogólnopolski Konkurs "Świetlik" B. Dembińska, A. Grzęda
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik" A. Grzęda
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Zintegrowanej "Zuch" B. Górzkowska
Ogólnopolski Konkurs "Zuch z jęz. angielskiego" M. Mińkowska
Ogólnopolski Konkurs "Najlepszy matematyk i ortografik" L. Malinowska
Olimpiada promocji zdrowego stylu życia PCK A. Kowalska
Powiatowy Konkurs Ortograficzny "O Pióro Starosty Toruńskiego" W. Wojdyga-Sadłowska