Nauczyciele

 Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2018/19

Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela
Biologia Lucyna Góralska
Chemia Joanna Sudrawska
Edukacja wczesnoszkolna  






Wioleta Basiewicz
Beata Górzkowska
Anna Grzęda
Maria Grzęda
Elżbieta Komorowska
Beata Kożuchowska
Lidia Malinowska
Fizyka Joanna Sudrawska
Geografia Beata Dembińska
Ewa Adamska
Historia   Ewa Adamska
Jolanta Araszewska
Informatyka Tomasz Ruciński
Język angielski   Łukasz Dobrzyński
Kamila Szablewska
Agnieszka Sobolak-Mikołajczak
Język niemiecki Jolanta Borek
Język polski    Izabela Gleska
Katarzyna Waszak
Artur Wiśniewski
Edyta Wojdyga-Sadłowska
Matematyka   Aneta Tadajewska
Łukasz Komorowski
Paweł Wojtanowski
Muzyka Dorota Hłosta
Plastyka Dorota Hłosta
Przyroda Beata Dembińska
Lucyna Góralska
Religia Marcin Jędraszek
Anna Jędrzejewska
Arkadiusz Wnykowski
Wiedza o społeczeństwie Jan Kalinowski
Jolanta Araszewska
Wychowanie do życia w rodzinie Ewa Adamska
Lucyna Góralska
Wychowanie fizyczne


Joanna Jabczyńska
Agnieszka Kowalska
Marcin Michalski
Zajęcia artystyczne Dorota Hłosta
Informatyka Barbara Zadrożna
Zajęcia techniczne Barbara Zadrożna
Bibliotekarz Katarzyna Gleska-Janiaczyk
Nauczyciele wspomagający Agnieszka Dukowska
Natalia Stasik
Aleksandra Murawska
Pedagog Jolanta Araszewska
Beata Dembińska
Natalia Stasik
Wychowawca świetlicy


Joanna Dudkiewicz
Marta Łuczak 


 Wychowawcy klas w szkole podstawowej

Oddział Wychowawca
Oddział przedszkolny A              
Beata Górzkowska              
Oddział przedszkolny B Elżbieta Komorowska
Klasa I a Anna Grzęda
Klasa I b Wioleta Basiewicz
Klasa     II a Beata Kożuchowska
Klasa     II b Lidia Malinowska
Klasa     III a
Maria Grzęda
Klasa     IV a
Arkadiusz Wnykowski
Klasa     IV b
Dorota Hłosta
Klasa     IV c
Edyta Wojdyga-Sadłowska
Klasa    V a Barbara Zadrożna
Klasa    V b Ewa Adamska
Klasa     VI a Łukasz Komorowski
Klasa     VI b Lucyna Góralska
Klasa     VII a Beata Dembińska
Klasa     VII b Jolanta Borek
Klasa    VIII a Jolanta Araszewska
Klasa    VIII b Agnieszka Sobolak-Mikołajczak

 

 Wychowawcy klas w oddziałach gimnazjalnych

Oddział Wychowawca
Klasa     III A                             
Łukasz Dobrzyński
Klasa     III B Izabela Gleska 
Klasa     III C Joanna Sudrawska