Nauczyciele

 Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2019/20

Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela
Biologia Lucyna Góralska
Chemia Joanna Sudrawska
Edukacja wczesnoszkolna  






Wioleta Basiewicz
Beata Górzkowska
Anna Grzęda
Maria Grzęda
Elżbieta Komorowska
Beata Kożuchowska
Lidia Malinowska
Małgorzta Biegajska
Agnieszka Dukowska 
Fizyka Joanna Sudrawska
Geografia Beata Dembińska
Ewa Adamska
Wiesława Urbańska 
Historia   Ewa Adamska
Jolanta Araszewska
Informatyka   Paweł Wojtanowski
Aneta Tadajewska
Barbara Zadrożna
Język angielski   Małgorzata Mińkowska
Kamila Szablewska
Agnieszka Sobolak-Mikołajczak
Język niemiecki Jolanta Borek
Język polski    Izabela Gleska
Katarzyna Waszak
Artur Wiśniewski
Edyta Wojdyga-Sadłowska
Matematyka   Aneta Tadajewska
Łukasz Komorowski
Paweł Wojtanowski
Muzyka Dorota Hłosta
Plastyka Dorota Hłosta
Przyroda Beata Dembińska
Lucyna Góralska
Religia Anna Jędrzejewska 
Arkadiusz Wnykowski
Wiedza o społeczeństwie Jan Kalinowski
Ewa Adamska
Wychowanie do życia w rodzinie Ewa Adamska
Lucyna Góralska
Wychowanie fizyczne


Joanna Jabczyńska
Agnieszka Kowalska
Marcin Michalski
Technika Barbara Zadrożna
Bibliotekarz Katarzyna Gleska-Janiaczyk
Nauczyciele wspomagający Artur Wiśniewski
Natalia Stasik
Aleksandra Murawska
Marta Łuczak
Pedagog Jolanta Araszewska
Beata Dembińska
Wychowawca świetlicy


Joanna Dudkiewicz
Katarzyna Kwapień

 


 Wychowawcy klas w szkole podstawowej

Oddział Wychowawca
Oddział przedszkolny A              
Małgorzata Biegajska           
Oddział przedszkolny B Maria Grzęda
Klasa I a Beata Górzkowska
Klasa I b Elżbieta Komorowska
Klasa I c Agnieszka Dukowska
Klasa     II a  Anna Grzęda
Klasa     II b Wioleta Basiewicz
Klasa     III a
Beata Kożuchowska
Klasa     III b Lidia Malinowska
Klasa     IVa Izabela Gleska
Klasa     V a
Arkadiusz Wnykowski
Klasa     V b
Dorota Hłosta
Klasa     V c
Edyta Wojdyga-Sadłowska
Klasa    VI a Barbara Zadrożna
Klasa    VI b Ewa Adamska
Klasa     VII a Łukasz Komorowski
Klasa     VII b Lucyna Góralska
Klasa     VIII a Beata Dembińska
Klasa     VIII b Jolanta Borek