Nauczyciele

 Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2020/21

Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela
Biologia Lucyna Góralska
Chemia Joanna Sudrawska
Edukacja wczesnoszkolna  






Wioleta Basiewicz
Beata Górzkowska
Anna Grzęda
Maria Grzęda
Elżbieta Komorowska
Beata Kożuchowska
Lidia Malinowska
Małgorzta Biegajska
Agnieszka Dukowska 
Fizyka Joanna Sudrawska
Geografia Beata Dembińska
Wiesława Urbańska 
Historia   Ewa Adamska
Jolanta Araszewska
Informatyka   Paweł Wojtanowski
Barbara Zadrożna
Język angielski   Małgorzata Mińkowska
Kamila Szablewska
Agnieszka Sobolak-Mikołajczak
Język niemiecki Ewa Klaman
Język polski    Izabela Gleska
Katarzyna Waszak
Edyta Wojdyga-Sadłowska
Matematyka   Aneta Tadajewska
Łukasz Komorowski
Paweł Wojtanowski
Muzyka Dorota Hłosta
Plastyka Dorota Hłosta
Pryroda Lucyna Góralska
Religia Anna Jędrzejewska 
Arkadiusz Wnykowski
Wiedza o społeczeństwie Jan Kalinowski
Ewa Adamska
Wychowanie do życia w rodzinie Ewa Adamska
Lucyna Góralska
Wychowanie fizyczne


Joanna Jabczyńska
Agnieszka Kowalska
Marcin Michalski
Technika Barbara Zadrożna
Bibliotekarz Katarzyna Gleska-Janiaczyk
Nauczyciele wspomagający Artur Wiśniewski
Natalia Stasik
Aleksandra Murawska
Marta Łuczak
Pedagog Jolanta Araszewska
Beata Dembińska
Wychowawca świetlicy


Joanna Dudkiewicz
Katarzyna Kwapień

 


 Wychowawcy klas 

Oddział Wychowawca
Oddział przedszkolny A              
Beata Kożuchowska          
Oddział przedszkolny B Lidia Malinowska 
Klasa I a Małgorzata Biegajska  
Klasa I b Maria Grzęda 
 Klasa I c Katarzyna Dobosz 
Klasa II a Beata Górzkowska
Klasa II b Elżbieta Komorowska
Klasa II c Agnieszka Dukowska
Klasa     III a  Anna Grzęda
Klasa     III b Wioleta Basiewicz
Klasa     IVa Katarzyna Waszak
Klasa     IVb Kamila Szablewska 
Klasa     V a
Izabela Gleska 
Klasa    VI a Arkadiusz Wnykowski 
 Klasa    VI b Dorota Hłosta 
Klasa    VI c  Edyta Wojdyga-Sadłowska
Klasa     VII a Barbara Zadrożna
Klasa     VII b Ewa Adamska
Klasa     VIII a Łukasz Komorowski
Klasa     VIII b Lucyna Góralska